ten TREŚĆ EWANGELIA OD Pokój

książka Jeden

ten Pierwotny Hebrajski i Aramaic Teksty
Przetłumaczony i pod redakcją
EDMOND GRANICZYĆ SZEKELY

MCMLXXXI
MIĘDZYNARODOWY BIOGENIC Społeczeństwo
Książka Mianować przy Golondrina Graohics
Prawa wydawnicze @ 1981, a propos Międzynarodowy Biogenic Społeczeństwo
Drukował W ten Zjednoczony Stany od Ameryka- Wszystko Prawy Zarezerwowany


A następnie dużo chory i okaleczony przybyły wobec Jezus, pytając jego. "jeśli ty znać wszystko rzeczy, narrator nam, dlaczego czynić my cierpieć rezygnować tych bolesny plagi? Dlaczego jesteście my nie cały podobny inny mężczyźni? Mistrz, leczyć się nam, ów my także maj być wykonane silny, i potrzebować przestrzegać nie dłuższy w nasz nędza. My znać ów masz ono w twój władza wobec leczyć się wszelkiego rodzaju choroba. Wolny nam z Szatan i z wszystko jego wielki zmartwienia Mistrz, mieć współczucie u us."

I Jezus odpowiedziałem- "zadowolony jesteście ty ów ty aknąć ten rzeczywistość, pod kątem JA wola uiszczać ty rezygnować ten chleb od mądrość. Zadowolony jesteście ty, ów ty walić, pod kątem JA wola otworzyć dla ciebie ten drzwi od życie. Zadowolony jesteście ty, ów ty byłby odrzucać ten władza od Szatan, pod kątem JA wola dowodzić ty w ten królestwo od nasz Matka anioły, gdzie ten władza od Szatan zajmujący się produkcją konserw wchodzić"

I oni cena żądana jego w zdumienie: "który jest nasz Matka i który jej anioły? I gdzie jest jej królestwo?"

twój" Matka jest w ty i ja, ty w jej. Ona wiercić ty ona daje ty życie. ono był ona który dał dla ciebie twój ciało, i wobec jej muszą ty pewnego dnia dawać ono w tył znowu Zadowolony jesteście ty podczas ty dowiedzieć się jej i jej królestwo; jeśli ty otrzymywać twój Matka anioły i jeśli ty czynić jej Ławsk. JA narrator ty prawdziwie, on który nie wymaga tych rzeczy muszą nigdy zobaczyć choroba. Pod kątem ten władza od nasz Matka jest przede wszystkim. I ono burzy Szatan i jego królestwo, i ma reguła przez wszystko twój ciała i wszystko żyjący rzeczy.

ten" krew który biegi w nam jest urodzony od ten krew od nasz Ziemski matka Jej krew stać się płatnym z chmury; podskoki z żywot od ten ziemia; paplać w ten znosi od ten góry; wypływa szeroki w ten rzeki od ten śpiew gregoriański; śpi w ten jeziora; szaleństwa potężnie w burzliwy morza.

ten" przewietrzyć który my odetchnąć jest urodzony od ten oddech od nasz Ziemski Matka. Jej oddech jest lazur w ten wysoko od t niebiosa; szumieć w ten szczyty od ten góry; szepcze ten liście od ten las; wystawić rachunek przez ten pola zbożowe; śpi w ten głęboki doliny, potoki gorący w ten pustynia.

ten" twardość od nasz kość jest urodzony od ten kość od nasz Ziemski Matka, od ten skały i od ten kamienie. Oni stoisko nagi do niebiosa od szczyty od góry; jesteście równie olbrzymy ów leżeć spanie od strony od ten góry, równie idole umieszczać w ten pustynia, i jesteście ukryty w ten głębokość od ten ziemia.

ten" delikatność od nasz ciało jest urodzony od ten ciało od nasz Ziemski Matka; kogo ciało woski żółty i czerwony w ten owoce od ten drzewa, i wychowuje nam w ten bruzdy od ten pola.

nasz" wnętrzności jesteście urodzony od ten wnętrzności od nasz Ziemski Matka, i jesteście ukrywał się z nasz binokle, podobny ten niewidzialny głębokości od ten ziemia.

ten" światło od nasz binokle, ten aparat słuchowy od nasz kłosy, obydwaj jesteście urodzony od ten kolory i ten dźwięki od nasz Ziemski Matka; który załączać nam około, równie ten fale od ten morze pewien ryba, równie ten wirując przewietrzyć pewien ptak.

ja" narrator ty naprawdę, Człowiek jest Syn Boży ten Ziemski Matka, i z jej zrobił Syn Człowieczy otrzymywać jego cały ciało, właśnie gdy ten ciało od ten nowo narodzony niemowlę jest urodzony od ten żywot jego matka. JA narrator ty prawdziwie, jesteś jeden rezygnować ten Ziemski Matka; ona jest w ty i ja, ty w jej. Od jej byliśmy ty urodzony, w jej czynić ty żyć, i wobec jej muszą ty powrót znowu. Utrzymywać, więc, jej Ławsk, pod kątem nikt puszka metalowa żyć długi, ani jeden być zadowolony, oprócz on który honory jego Ziemski Matka i nie wymaga jej Ławsk. Pod kątem twój oddech jest jej oddech; twój krew jej krew; twój kość jej kość; twój ciało jej ciało; twój wnętrzności jej wnętrzności; twój binokle i twój kłosy jesteście jej binokle i jej kłosy.

ja" narrator ty prawdziwie, powinien ty zabraknąć wobec utrzymywać oprócz jeden tylko wszystkich tych Ławsk, powinien ty szkoda oprócz jeden tylko wszystkich twój ciało członki, ty muszą być krańcowo zgubiony w twój bolesny choroba, i tam muszą być płakanie i zgrzytanie od zęby JA narrator ty, jeżeli nie jesteś następować po ten Ławsk od twój Matka, możesz w nie mądry uniknąć śmierć. I on który zaginać do Ławsk jego Matka, do niego muszą jego Matka zaginać także. Ona muszą leczyć się wszystko jego plagi, i on muszą nigdy zostać chory Ona daje jego długi życie, i chroni jego z wszystko zmartwienia; z zapalić, z woda, z gryźć od jadowity węże. Pod kątem twój Matka wiercić ty, trzyma życie rezygnować ty. Ona ma ustalony ty jej ciało, i nikt prócz ona leczy ty. Zadowolony jest on który kocha jego Matka i lies cicho w jej pierś. Pod kątem twój Matka kocha ty, wyrównywać podczas ty uruchomić daleko z jej. I to jeszcze jak dużo liczniejszy muszą ona miłość ty, jeśli ty uruchomić wobec jej znowu? JA narrator ty prawdziwie, bardzo wielki jest jej miłość, większy niż ten największy od góry, głębszy niż ten najgłębszy morza. I ów który miłość ich Matka, ona nigdy pustynie im. Równie ten kura chroni jej kurczaki, równie ten lwica jej szczeniaki, równie ten matka jej nowo narodzony niemowlę, tak nie wymaga ten Ziemski Matka ochraniać Syn Człowieczy z wszystko niebezpieczeństwo i z wszystko zła.

pod kątem" JA narrator ty prawdziwie, zła i niebezpieczeństwa niezliczony czatować na ten Synowie od Mężczyźni. Belzebub, ten kapitał wszystkich diabły, ten źródło od każdy zły, lies w czekać w ten ciało wszystkich ten Synowie od Mężczyźni. On jest śmierć, ten lord od każdy plaga, i biorący na jego pewien miły ubiór, on wystawia na próbę i nęci ten Synowie od Mężczyźni. Bogactwo nie wymaga on wierzyciel, i władza, i wspaniały pałace, i szaty od złoto i srebro, i pewien mnóstwo od służba domowa, wszystko tych; on wierzyciel sława i sława, cudzołóstwo i lubieżność, żarłoczność i wino- pił, hulanie, i lenistwo i leniwy czasy. I on nęci co do jednego przy ów wobec który ich serce jest najliczniejszy nachylony. I w ten dzień ów ten Synowie od Mężczyźni mieć już zostać ten niewolnicy wszystkich tych próżność i wstręt, wtedy jako zapłata tego on chwyta z Synowie od Mężczyźni wszystko ów rzeczy który ten Ziemski Matka dał im tak obfitość. On wziąć z im ich oddech, ich krew, ich kość, ich ciało, ich wnętrzności, ich binokle i ich kłosy. I ten oddech od Syn Człowieczy staje się krótki i uduszony, zarozumiały ból i zły- pachnący, podobny ten oddech od nieczysty zwierzęta. I jego krew staje się gruby i zły- pachnący, podobny ten woda od ten bagna; ono kupiec handlujący tekstyliami i maluje na czarno, podobny ten noc od śmierć. I jego kość staje się twardy i zawiązany; ono topnieje daleko rezygnować i łamie się jedno od drugiego, równie pewien kamień przypadający do zapłaty w dół na pewien skała. I jego ciało woski tłusty i wodnisty; ono gnije i gnije, rezygnować strupy i czyraki ów jesteście an wstręt.

I jego wnętrzności zostać pełny rezygnować wstrętny brud, rezygnować wyciekający potoki od upadek; i mnóstwo od wstrętny robaki mieć ich zamieszkanie tam. I jego binokle rosnąć przyćmiony, do terminu płatności mrok noc ukrywa im, i jego kłosy zostać zatkany, podobny ten uciszać od ten grób. I najwyższa oferta wszystkich muszą ten błądząc Syn od Człowiek stracić życie. Pod kątem on trzymany nie ten Ławsk jego Matka, i dodatkowy grzech wobec grzech. Więc, jesteście wziąć z jego wszystko ten podatek od darowizn od ten Ziemski Matka: oddech, krew, kość, ciało, wnętrzności, binokle i kłosy, i mimo wszystko inaczej, życie, rezygnować który ten Ziemski Matka ukoronowany jego ciało.

oprócz" jeśli ten błądząc Syn od Człowiek żałować jego grzechy i rozwiązywać im, i powrót znowu wobec jego Ziemski Matka; i jeśli on czynić jego Ziemski Matka Ławsk i wolny się z Szatan trzyma kurczowo, opierający się jego pokusy, wtedy nie wymaga ten Ziemski Matka otrzymywać znowu jej błądząc Syn rezygnować miłość i przekazują jego jej anioły ów oni maj służyć jego. JA narrator ty prawdziwie, podczas Syn Człowieczy opierać się ten Szatan ów mieszka w jego i nie wymaga nie jego wola, tak samo godzina jesteście ufundować ten Matka anioły tam, ów oni maj służyć jego rezygnować wszystko ich władza i wolny krańcowo Syn Człowieczy z władza od Szatan.

pod kątem" nie człowiek puszka metalowa służyć dwa panowie. Pod kątem obaj on służy Belzebub i jego diabły inaczej bowiem on służy nasz Ziemski Matka i jej anioły. Obaj on służy śmierć albo on służy życie. JA dziesięć ty prawdziwie, zadowolony jesteście ów ów czynić ten Ławsk od życie i wędrować nie na ten ścieżki od śmierć. Pod kątem w im ten siły zbrojne od życie rosnąć silny i oni uniknąć ten plagi od śmierć"

I wszystko ów pełny pakiet około jego podane wobec jego słowa rezygnować zdumienie, pod kątem jego wyraz był rezygnować władza, i on uczył zupełnie inaczej niż ten kapłani i świadectwo tymczasowe dla akcjonariusza.

I chociaż ten słońce był teraz umieszczać, oni miniony nie wobec ich domy. Oni siedział pełny pakiet około Jezus i cena żądana jego: "mistrz, który jesteście tych Ławsk od życie? Odnawiać zapas towarów rezygnować nam chwilę dłuższy i uczyć nam. My byłby słuchać twój nauczanie ów my maj być wyleczony i zostać sprawiedliwy"

I Jezus się siedział w dół w ich środek i powiedziany: "ja narrator ty prawdziwie, nikt mogą być zadowolony, wykluczyć on czynić ten Law."

I ten drudzy odpowiedziałem: "my wszystko czynić ten Ławsk od Zwiać, nasz lawgiver, wyrównywać tak jak jest pisemny w ten święty pisma święte"

I Jezus odpowiedziałem: "szukać nie ten law w twój pisma święte, pod kątem ten law jest życie, skoro ten Pismo Święte jest zmarły. JA narrator ty prawdziwie, Zwiać otrzymywać nie jego Ławsk z Bóg na piśmie, oprócz przez ten żyjący wyraz. Ten law jest żyjący wyraz od żyjący Bóg wobec żyjący prorocy pod kątem żyjący mężczyźni. W wszystko czyli życie jest ten law pisemny. Ty znaleźć ono w ten trawa, w ten drzewo, w ten rzeka, w ten góra, w ten ptaki od niebo, w ten ryby od ten morze; oprócz szukać ono głównie w wy. Pod kątem JA narrator ty prawdziwie, wszystko żyjący rzeczy jesteście bliżej wobec Bóg niż ten Pismo Święte który jest rezygnować życie. Bóg tak wykonane życie i wszystko żyjący rzeczy ów oni mogą a propos wiecznotrwały wyraz uczyć ten Ławsk od ten prawdziwy Bóg wobec człowiek. Bóg pisał nie ten Ławsk w ten urządzenia wzywające do telefonu od książki, oprócz w twój serce i w twój duch Oni są w twój oddech, twój krew, twój kość; w twój ciało, twój wnętrzności, twój binokle, twój kłosy, i w każdy mały obowiązek od twój ciało. Oni są obecny na fali, w ten woda, w ten ziemia, w ten roślina, w th e promienie słoneczne, w ten głębokości i w ten wysoko. Oni wszystko zwrócić się ty ów możesz rozumieć ten język i ten wola od ten żyjący Bóg. Oprócz ty zamykać twój binokle ów możesz nie zobaczyć, i ty zamykać twój kłosy ów możesz nie słyszeć. JA narrator ty prawdziwie, ów ten Pismo Święte jest ten praca od człowiek, oprócz życie i wszystko jego gospodarze jesteście ten praca od nasz Bóg Dlaczego czy nie słuchać ten słowa od Bóg który jesteście pisemny w Jego prace I dlaczego czy studiować zmarli pisma święte który jesteście ten praca od ten dłoń od mężczyźni?"

jak" maj my przeczytać ten Ławsk od Bóg gdzie indziej niż w ten pisma święte? Gdzie jesteście oni pisemny? Przeczytać im do nas stamtąd gdzie otóż im, pod kątem my znać nic inaczej oprócz ten pisma święte który mamy odziedziczony z nasz przodkowie. Narrator nam ten Ławsk od który ty mówić, ów aparat słuchowy im my maj być wyleczony i uzasadniony"

Jezus powiedziany: "ty czynić nie rozumieć ten słowa od życie, ponieważ jesteś w śmierć Ciemność ściemnia twój binokle i twój kłosy jesteście zatkany rezygnować głuchota. Pod kątem Ja narrator ty, ono zyski ty wcale nie ów ty mały otwór przez zmarły pisma święte jeśli przy twój dzieła ty zaprzeczyć jego który ma ustalony ty ten pisma święte.

JA narrator ty prawdziwie, Bóg i jego Ławsk nie są w tym, że który ty czynić. Oni są nie w żarłoczność i w wino- pił, ani jeden w hulanie, ani w lubieżność, ani w poszukiwanie za bogactwo, ani jeszcze w nienawiść od twój nieprzyjaciele. Mimo tych rzeczy jesteście daleki z prawdziwy Bóg i z jego anioły. Oprócz wszystko tych rzeczy przyjść z królestwo od ciemność i ten lord wszystkich zła. I wszystko tych rzeczy czynić ty uchwalać w wy; i tak ten wyraz i ten władza od Bóg wchodzić nie w ty, ponieważ wszelkiego rodzaju zły i wszelkiego rodzaju wstręt mieć ich mieszkanie w twój ciało i twój duch. Jeśli będziesz ów ten żyjący God's wyraz i jego władza maj wchodzić ty, wąwóz nie twój ciało i twój duch; pod kątem ten ciało jest ten świątynia od ten duch, i ten duch jest ten świątynia od Bóg. Czyścić, więc, ten świątynia, ów ten Lord od ten świątynia maj mieszkać w tym i zajmować pewien miejsce czyli wart od jego.

i" z wszystko pokusy od twój ciało i twój duch, pochodzący z Szatan, rezygnować poniżej ten zaćmiewanie od God's niebo.

wznowić" wy i umocowany. Pod kątem JA narrator ty prawdziwie, ów Szatan i jego plagi maj tylko być rzut na zewnątrz przy mocujący i przy modlitwa. Ufać sam i umocowany sam, i uwidocznić twój mocujący wobec nie człowiek. Ten żyjący Bóg muszą zobaczyć ono i wielki muszą być twój wynagrodzenie. I umocowany do terminu płatności Belzebub i wszystko jego zła wyruszać z ty, i wszystko ten anioły od nasz Ziemski Matka przyjść i służyć ty. Pod kątem Ja narrator ty prawdziwie, wykluczyć ty umocowany, ty muszą nigdy być uwolniony z władza od Szatan i z wszystko choroby ów pochodzi z Szatan. Umocowany i błagać żarliwy, poszukiwanie ten władza od ten żyjący Bóg pod kątem twój leczenie. Chwila ty umocowany, uniknąć ten Synowie od Mężczyźni i szukać nasz Ziemski Matka anioły, pod kątem on ów szuka muszą znaleźć.

szukać" ten świeży przewietrzyć od ten las i od ten pola, i tam w środku od im muszą ty znaleźć ten anioł od przewietrzyć. Wyrażać od twój buty i twój odzież i cierpieć ten anioł od przewietrzyć wobec uścisk wszystko twój ciało. Wtedy odetchnąć długi i w głąb, ów ten anioł od przewietrzyć maj być przyniósł rezygnować ty. JA narrator ty prawdziwie, ten anioł od przewietrzyć muszą rzut z twój ciało wszystko nieczystość który przedefilował ono rezygnować i rezygnować. I tak muszą wszystko zły- pachnący i nieczysty rzeczy wstać na zewnątrz od ty, równie ten dym od zapalić zwija w górę i jest zgubiony w ten morze od ten przewietrzyć. Pod kątem JA narrator ty prawdziwie, święty jest ten anioł od przewietrzyć, który czyści wszystko czyli nieczysty i wyroby wszystko zły- pachnący rzeczy od pewien słodki zapach. Nie człowiek maj przyjść przed ten stawić czoło od Bóg, kto ten anioł od przewietrzyć pozwólmy nie wydać. Prawdziwie, wszystko musi być urodzonym znowu samolotem i przy rzeczywistość, pod kątem twój ciało oddycha ten przewietrzyć od ten Ziemski Matka, i twój duch oddycha ten rzeczywistość od ten Niebiański Ojciec.

za" ten anioł od przewietrzyć, szukać ten anioł od woda. Wyrażać od twój buty i twój kupiec handlujący tekstyliami i cierpieć ten anioł od woda wobec uścisk wszystko twój ciało. Rzut wy całkowicie w jego zawijanie broń, i równie często równie ty ruszyć z miejsca ten przewietrzyć rezygnować twój oddech, ruszyć z miejsca rezygnować twój ciało ten woda także. JA narrator ty prawdziwie, ten anioł od woda muszą rzut z twój ciało wszystko nieczystość który przedefilował ono rezygnować i rezygnować I wszystko nieczysty i zły- pachnący rzeczy muszą płynąć z ty, właśnie gdy ten nieczystość od szaty mył w woda spływaj i jesteście zgubiony w ten potok od ten rzeka. JA narrator ty prawdziwie, święty jest ten anioł od woda który czyści wszystko czyli nieczysty i wyroby wszystko zły- pachnący rzeczy od pewien słodki zapach. Nie człowiek maj przyjść przed ten stawić czoło od Bóg kto ten anioł od woda pozwólmy nie wydać. w bardzo rzeczywistość, wszystko musi być urodzonym znowu od woda i od rzeczywistość, pod kątem twój ciało kąpie w ten rzeka od ziemski życie, i twój duch kąpie w ten rzeka od życie wiecznotrwały. Pod kątem ty otrzymywać twój krew z nasz Ziemski Matka i ten rzeczywistość z nasz Niebiański Ojciec.

pomyśleć" nie żeby wystarczy ów ten anioł od woda uścisk ty na zewnątrz tylko JA narrator ty prawdziwie, ten nieczystość rezygnować jest większy przy dużo niż ten nieczystość rezygnować. I on który czyści się rezygnować, oprócz rezygnować pozostałości nieczysty, jest podobny wobec groby ów na zewnątrz jesteście namalowany jarmark, oprócz jesteście rezygnować zarozumiały wszelkiego rodzaju straszny nieczystość i wstręt. Tak JA narrator ty prawdziwie, cierpieć ten anioł od woda wobec chrzcić ty także rezygnować, ów możesz zostać wolny z wszystko twój miniony grzechy, i ów rezygnować tak samo możesz zostać równie czysty równie ten rzeka piana uprawianie sportu w ten blask słońca.

szukać", więc, pewien duży ciągnąc tykwa, posiadanie pewien łodyga ten długość od pewien człowiek; wyjąć jego wnętrzności i wypełnić rezygnować woda z rzeka który ten słońce ma ciepło Niech to diabli wezmą na ten gałąź od pewien drzewo, i klęczeć na ten ziemia przed ten anioł od woda, i cierpieć ten kończyć od ten łodyga od ten ciągnąc tykwa wobec wchodzić twój przeszkadzać strony, ów ten woda maj płynąć przez wszystko twój wnętrzności. Potem odnawiać zapas towarów klęczenie od ziemia przed ten anioł od woda i modlić się do Boga ten żyjący Bóg ów on wola przebaczać ty wszystko twój miniony grzechy, i błagać ten anioł od woda ów on wola wolny twój ciało z każdy nieczystość i choroba. Wtedy puszczać ten woda biegać na zewnątrz z twój ciało, rzeczywiście maj odprowadzać z wnętrza ono wszystko ten nieczysty i zły- pachnący rzeczy od Szatan. I ty muszą zobaczyć rezygnować twój binokle i powonienie rezygnować twój nos wszystko ten wstręt, i nieczystość który przedefilował ten świątynia od twój ciało; wyrównywać wszystko ten grzechy który pobyt w twój ciało, zamęczanie ty rezygnować wszystko sposób od trud. JA narrator ty prawdziwie, chrzest rezygnować woda uwalnia się ty z wszystko od tych Wznowić twój chrzest rezygnować woda u codziennie od twój umocowany, do terminu płatności ten dzień podczas musisz sam przyznać że ten woda który wypływa z ty jest równie czysty równie ten rzeka piana. Wtedy uciec twój ciało do goniąc rzeka, i tam w ten broń od ten anioł od woda złożyć podziękowania do żyjący Bóg ów on ma uwolniony ty z twój grzechy. I ten święty chrzest przy ten anioł od woda jest: Odrodzenie do ten nowy życie. Pod kątem twój binokle muszą odtąd zobaczyć, i twój kłosy muszą słyszeć. Grzech nie liczniejszy, więc, za twój chrzest, ów ten anioły od przewietrzyć i od woda maj wiecznie przestrzegać w ty i ja służyć ty na zawsze.

i" jeśli potem tam pozostawać do zapłaty rezygnować ty coś od twój miniony grzechy i nieczystość, szukać ten anioł od blask słońca. Wyrażać od twój buty i twój kupiec handlujący tekstyliami i cierpieć ten anioł od blask słońca wobec uścisk wszystko twój ciało. Wtedy odetchnąć długi i w głąb, ów ten anioł od blask słońca maj być przyniósł rezygnować ty. I ten anioł od blask słońca muszą rzut z twój ciało wszystko zły- pachnący i nieczysty rzeczy który przedefilował ono rezygnować i rezygnować. I wszystko nieczysty i zły- pachnący rzeczy muszą wstać z ty, właśnie gdy ten ciemność od noc więdnie przed ten ożywienie od wschodzące słońce. Pod kątem JA narrator ty prawdziwie, święty jest ten anioł od blask słońca który czyści na zewnątrz wszystko nieczystość i wyroby wszystko zły- pachnący rzeczy od pewien słodki zapach. Nikt maj przyjść przed ten stawić czoło od Bóg, kto ten anioł od blask słońca pozwólmy nie wydać. Prawdziwie, wszystko musi być urodzonym znowu od słońce i od rzeczywistość, pod kątem twój ciało pakować w kosze w ten blask słońca od ten Ziemski Matka, i twój duch wygrzewa w ten blask słońca od ten rzeczywistość od ten Niebiański Ojciec.

ten" anioły od przewietrzyć i od woda i od blask słońca jesteście bracia. Oni byliśmy ustalony do Syn od Człowiek ów oni mogą służyć jego, i ów on mogą iść zawsze z jeden do inny.

święty", tak samo, jest ich uścisk. Oni są niepodzielny dzieci od ten Ziemski Matka, tak czynić nie ty wyrażać jedno od drugiego ów kto ziemia i niebo mieć wykonane jeden Puszczać tych trzy brat anioły zawinąć ty codziennie i puszczać im przestrzegać rezygnować ty przez wszystko twój mocujący.

pod kątem" JA narrator ty prawdziwie, ten władza od diabły, wszystko grzechy i nieczystość muszą wyruszać w pośpiech z ów ciało który jest obejmowany przy tych trzy anioły. Równie złodzieje uciekać z pewien porzucony dom przy ten nadchodzący od ten lord od ten dom, jeden a propos drzwi, pojedynczo ten okno, i ten trzeci a propos dach, każdy gdzie on jest ufundować, i dokąd? on jest able, pomimo tego muszą uciekać z twój ciała wszystko diabły od zły, wszystko miniony grzechy, i wszystko nieczystość i choroby który przedefilował ten świątynia od twój ciała. Podczas ten Ziemski Matka anioły wprowadź do twój ciała, w taki mądry ów ten dobra ziemskie od ten świątynia odzyskiwać ono znowu, wtedy muszą wszystko zły zapachy wyruszać w pośpiech przy twój oddech i przy twój skóra, zepsuty wody przy twój otwór i przy twój skóra, przy twój przeszkadzać i twój genitalia. I wszystko tych rzeczy ty muszą zobaczyć rezygnować twój binokle i powonienie rezygnować twój nos i dotknąć rezygnować twój dłoń. I podczas wszystko grzechy i nieczystość jesteście poszedł z twój ciało, twój krew muszą zostać równie czysty równie nasz Ziemski Matka krew i równie ten rzeka piana uprawianie sportu w ten blask słońca I twój oddech muszą zostać równie czysty równie ten oddech od pachnący kwiaty; twój ciało równie czysty równie ten ciało od owoce zaczerwienienie na ten liście od drzewa; ten światło od twój podejrzliwie śledzić równie rozliczać i jasny równie ten ożywienie od ten słońce świecenie na ten niebieski niebo. I teraz muszą wszystko ten anioły od ten Ziemski Matka służyć ty. I twój oddech, twój krew, twój ciało muszą być jeden rezygnować ten oddech, ten krew i ten ciało od ten Ziemski Matka, ów twój duch także maj połączyć się rezygnować ten duch od twój Niebiański Ojciec. Pod kątem prawdziwie, żaden puszka metalowa dojeżdżać ten Niebiański Ojciec jeżeli nie przez ten Ziemski Matka. Właśnie gdy nie nowo narodzony niemowlę puszka metalowa rozumieć ten nauczanie jego ojciec do terminu płatności jego matka ma karmiony piersią jego, wykąpany jego, pielęgnowany jego, wyrażać jego wobec spać i wychowany jego. Chwila ten dziecko jest jeszcze mały, jego miejsce jest rezygnować jego matka i on musi słuchać jego matka. Podczas ten dziecko jest urósł w górze, jego ojciec wziąć jego wobec pracować nad jego strona w ten strefa, i ten dziecko przyjechał w tył wobec jego matka o nly podczas ten godzina od obiad i kolacja jest przyjść. I teraz jego ojciec nauczyciel jego, ów on maj zostać wykwalifikowany w wszechświat jego ojciec. I podczas ten ojciec widzi ów jego syn rozumieć jego nauczanie i nie wymaga jego praca dobrze, on daje jego wszystko jego mienie, ów oni maj należeć do jego kochany syn, i ów jego syn maj kontynuować jego ojciec praca. JA narrator ty prawdziwie, zadowolony ach tak? syn który przyjęcia ten rada jego matka i chodzi w tym. I sto czasy liczniejszy zadowolony ach tak? syn który przyjęcia i chodzi także w ten rada jego ojciec, pod kątem ono był powiedziany dla ciebie: 'Honor twój ojciec i twój matka ów twój czasy maj być długi na ten ziemia Oprócz Słuchaj dla ciebie, Synowie od Człowiek: Honor twój Ziemski Matka i utrzymywać wszystko jej Ławsk, ów twój czasy maj być długi u ten ziemia, i honor twój Niebiański Ojciec ów Wieczny Życie maj być twój w ten niebiosa. Pod kątem ten Niebiański Ojciec jest sto czasy większy niż wszystko ojcowie przy nasienie i przy krew, i większy jest ten Ziemski Matka niż wszystko matki przy ten ciało. I demarche słyszący jest ten Syn od Człowiek w ten binokle jego Niebiański Ojciec i jego Ziemski Matka niż jesteście dzieci w ten binokle od ich ojcowie przy nasienie i przy krew i od ich matki przy ten ciało. I liczniejszy mądry jesteście ten słowa i Ławsk od twój Niebiański Ojciec i od twój Ziemski Matka niż ten słowa i ten wola wszystkich ojcowie przy nasienie i przy krew, i wszystkich matki przy ten ciało. I od liczniejszy wart także jest ten podatek od spadków od twój Niebiański Ojciec i od twój Ziemski Matka, ten wiecznotrwały królestwo od ziemski i niebiański życie, niż wszystko ten podatek od spadków od twój ojcowie przy nasienie i przy krew, i od twój matki przy ten ciało.

i" twój prawdziwy bracia jesteście wszystko ów który czynić ten wola od twój Niebiański Ojciec i od twój Ziemski Matka, i nie twój bracia przy krew. JA narrator ty prawdziwie, ów twój prawdziwy bracia w ten wola od ten Niebiański Ojciec i od ten Ziemski Matka wola miłość ty tysiąc czasy więcej niż twój bracia przy krew. Pod kątem skoro ten czasy od Cain i Abel, podczas bracia przy krew naruszony ten wola od Bóg, tu jest nie prawdziwy związek zawodowy przy krew. I bracia czynić do bracia równie czynić obcy. Więc, Słuchaj dla ciebie, miłość twój prawdziwy bracia w ten wola od Bóg tysiąc czasy więcej niż twój bracia przy krew.


pod kątem TWÓJ NIEBIAŃSKI OJCIEC JEST Miłość.
Pod kątem TWÓJ ZIEMSKI MATKA JEST Miłość.
POD KĄTEM Syn Człowieczy JEST Miłość.

to jest" przy miłość, ów ten Niebiański Ojciec i ten Ziemski Matka i ten Syn od Człowiek połączyć się. Pod kątem ten duch od Syn Człowieczy był wierzyciel z duch od ten Niebo Ojciec, i jego ciało z ciało od ten Ziemski Matka. Zostać, więc, doskonały równie ten duch od twój Niebiański Ojciec i ten ciało od twój Ziemski Matka jesteście doskonały. I tak miłość twój Niebiański Ojciec, równie on kocha twój duch I tak miłość twój Ziemski Matka, równie ona kocha twój ciało. I tak miłość twój prawdziwy bracia, równie twój Niebiański Ojciec i twój Ziemski Matka miłość im. A następnie twój Niebiański Ojciec muszą dawać ty jego święty duch, i twój Ziemski Matka muszą dawać ty jej święty ciało. A następnie muszą ten Synowie od Mężczyźni podobny prawdziwy bracia dawać miłość jeden wobec inny, ten miłość który oni otrzymywać z ich Niebiański Ojciec i z ich Ziemski Matka; i oni muszą wszystko zostać pocieszyciele jednej z inny. A następnie muszą zniknąć z ziemia wszystko zły i wszystko smutek, i tam muszą być miłość i radość na ziemia. A następnie muszą ten ziemia być jak ten niebiosa, i ten królestwo od Bóg muszą przyjść. A następnie muszą przyjść Syn Człowieczy w wszystko jego sława, wobec dziedziczyć ten królestwo od Bóg. A następnie muszą ten Synowie od Mężczyźni podzielić ich duchowny podatek od spadków, ten królestwo od Bóg. Pod kątem ten Synowie od Mężczyźni żyć w ten Niebiański Ojciec i w ten Ziemski Matka, i ten Niebiański Ojciec i ten Ziemski Matka żyć w im. A następnie rezygnować ten królestwo od Bóg muszą przyjść ten kończyć od ten czasy. Pod kątem ten Niebiański Ojciec miłość daje wobec wszystko życie wiecznotrwały w ten królestwo od Bóg. Za nic jest wieczny. Miłość jest silniejszy niż śmierć.

chociaż" JA mówić rezygnować ten języki od mężczyźni i od anioły, oprócz mieć nie miłość, Ja jestem zostać równie brzmiący mosiądz albo pewien dzwonienie czynel. Chociaż JA narrator co jest wobec przyjść, i znać wszystko tajemnice, i wszystko mądrość; i chociaż Mam wiara silny równie ten magazynowanie który podwiezienia góry z ich siedziba, oprócz mieć nie miłość, JA jestem nic. I chociaż JA najwyższa oferowana cena brednie wyroby wobec karmić biedota, i dawać brednie zapalić czyli mieć otrzymywać z mój Ojciec, oprócz mieć nie miłość, JA jestem w nie mądry zysk. Miłość jest cierpliwy, miłość jest miły. Miłość nie jest zawistny, prace nie zły, wie nie duma; nie jest prosty, ani jeden egoistyczny; jest powolny wobec irytować, wyobraża sobie nie figiel; sprawia przyjemność nie w niesprawiedliwość, oprócz zachwyca się po sprawiedliwości. Miłość broni wszystko, miłość wierzy wszystko, miłość nadzieje wszystko, miłość niedźwiedzie wszystko; nigdy wyczerpuje sam; oprócz co do języki oni muszą zaprzestać, i, co do wiedza, ono muszą znikać daleko. Pod kątem mamy rzeczywistość w obowiązek, i błąd w części, oprócz podczas ten pełność od doskonałość jest przyjść, ów który jest w części muszą być poplamiony na zewnątrz. Podczas pewien człowiek był pewien dziecko on szprycha koła równie pewien dziecko, zrozumiany równie pewien dziecko, myśl równie pewien dziecko; oprócz podczas on stał się pewien człowiek on wyrażać daleko dziecinny rzeczy. Pod kątem teraz my zobaczyć przez pewien szkło i przez mrok mówienia. Teraz my znać w części, oprócz podczas jesteśmy przyjść przed ten stawić czoło od Bóg, my muszą nie znać w obowiązek, oprócz właśnie gdy jesteśmy uczył sam. I teraz pozostawać do zapłaty tych trzy: wiara i spodziewać się i miłość; oprócz ten największy od tych jest miłość.

i" teraz JA zwrócić się ty w ten żyjący język od ten żyjący Bóg, przez ten święty duch od nasz Niebiański Ojciec. Tu jest nikt jeszcze pośród ty ów puszka metalowa rozumieć wszystko ten od który JA mówić. On który tłumaczy dla ciebie ten pisma święte mówi dla ciebie w pewien zmarły język od zmarły mężczyźni, przez jego chory i śmiertelny ciało Jego, więc, puszka metalowa wszystko mężczyźni rozumieć, mimo mężczyźni jesteście chory i wszystko jesteście w śmierć. Żaden widzi ten światło od życie. Ślepy człowiek blacha ołowiana do krycia dachów ślepy od mrok ścieżki od grzechy, choroby i cierpienia; i przy ten najwyższa oferta wszystko stać się płatnym w ten kopalnia od śmierć.

ja" jestem wysłał dla ciebie a propos Ojciec, ów JA maj zrobić ten światło od życie wobec świecić się przed ty. Ten światło błyski sam i ten ciemność, oprócz ten ciemność wie tylko sam, i wie nie ten światło. Mam wciąż dużo rzeczy zaprzeczyć dla ciebie, oprócz ty zajmujący się produkcją konserw spekulant grający na zniżkę im jeszcze. Pod kątem twój binokle jesteście używany do ten ciemność, i ten pełny światło od ten Niebiański Ojciec byłby zrobić ty ślepy. Więc, ty nie może jeszcze rozumieć ów który JA zwrócić się ty dotyczace ten Niebiański Ojciec który wysłał mi dla ciebie. Następować po, więc, pierwszy, tylko ten Ławsk od twój Ziemski Matka, od który Mam powiedział ty. I podczas jej anioły muszą mieć oczyszczony i odnowiony twój ciała i wzmocniony twój binokle, będziesz być w stanie coś zrobić spekulant grający na zniżkę ten światło od nasz Niebiański Ojciec. Podczas możesz przyglądać się od ożywienie od ten południe słońce rezygnować niezachwiany binokle, możesz wtedy patrzeć na jak na ten oślepiający światło od twój Niebiański Ojciec, który jest tysiąc czasy jaśniejszy niż ten ożywienie od tysiąc słońca Oprócz jak powinien ty patrzeć na jak na ten oślepiający światło od ty r Niebiański Ojciec, podczas ty zajmujący się produkcją konserw wyrównywać spekulant grający na zniżkę ten świecenie od ten buchanie płomieniem słońce? Wierzyć mi, słońce się pokazało równie ten płomień od pewien świeca obok ten słońce od rzeczywistość od ten Niebiański Ojciec. Mieć oprócz wiara, więc, i spodziewać się, i miłość. JA narrator ty prawdziwie, ty muszą nie potrzeba twój wynagrodzenie. Jeśli ty wierzyć w mój słowa, ty wierzyć w jego który wysłał mi, który jest ten lord wszystkich, i z kim wszystko rzeczy jesteście możliwy. Pod kątem co jest niemożliwy rezygnować mężczyźni, wszystko tych rzeczy jesteście możliwy rezygnować Bóg. Jeśli ty wierzyć w ten anioły od ten Ziemski Matka i czynić jej Ławsk, twój wiara muszą podtrzymywać ty i ja ty muszą nigdy zobaczyć choroba. Mieć spodziewać się także w ten miłość od twój Niebiański Ojciec, pod kątem on który wielka aglomeracja przedsiębiorstw w jego muszą nigdy zostać wprowadzonym w błąd odnośnie do, ani muszą on kiedykolwiek zobaczyć śmierć.

miłość" nawzajem, pod kątem Bóg jest miłość, i tak muszą jego anioły znać ów ty chód w jego ścieżki. A następnie muszą wszystko ten anioły przyjść przed twój stawić czoło i służyć ty. I Szatan rezygnować wszystko grzechy, choroby i nieczystość muszą odstępować od twój ciało. Iść, uniknąć twój grzechy; żałować wy; chrzcić wy; ów możesz być urodzonym znowu i grzech dosyć."

Wtedy Jezus róża. Oprócz wszystko inaczej pozostawać do zapłaty posiedzenie, pod kątem każdy pilśń ten władza jego słowa. A następnie ten pełnia ukazując pomiędzy ten łamanie się chmury i teczka Jezus w jego ożywienie. I iskry latał skierowany ku górze z jego włos, i on stał pośród im w ten światło księżyca, jak gdyby on unosił się na fali. I nie człowiek poruszony, ani jeden był ten wyrażać od wszelki słyszał. I żaden wiedział jak długi pewien czas miał miniony, pod kątem czas stał wciąż.

Wtedy Jezus napięty na zewnątrz jego dłoń do nich i powiedziany: "pokój być rezygnować you." I tak on miniony, równie pewien oddech od wiatr kołysze się ten zieleń od drzewa.

I pod kątem pewien długi chwila jeszcze ten zakład siedział wciąż a następnie oni zbudzić w ten uciszać, jeden człowiek za inny, podobny równie z pewien długi prawo czarterującego do przewozu innego towaru. Oprócz nikt byłby iść, równie jeśli ten słowa od jego który miał zostawiać im kiedykolwiek wysondowany w ich kłosy. I oni siedział jak gdyby oni podane wobec niektórzy cudowny muzyka.

Oprócz przy najwyższa oferta jeden, jak gdyby nieco strasznie, powiedziany: "jak dobry to jest zostać tutaj" Inny: "byłby ów ten noc byliśmy wiecznotrwały" I drudzy: "byłby ów on mogą być rezygnować nam zawsze" " od pewien rzeczywistość on jest God's posłaniec, pod kątem on roślina spodziewać się rezygnować nasz kiery" I nie człowiek życzył sobie wobec trafić do przekonania, powiedzenie: "ja iść nie ognisko domowe gdzie wszystko jest mrok i smutny. Dlaczego powinien my trafić do przekonania gdzie żaden kocha nam"

I oni szprycha koła u ten mądry, pod kątem oni byliśmy prawie wszystko biedny, chromy, ślepy, okaleczony, żebracy, bezdomny, gardził w ich poczucie nieszczęścia, który byliśmy tylko ponoszone pod kątem litość dla kogoś w ten domy gdzie oni ufundować kilka day's schronienie. Wyrównywać pewny, który miał obydwaj ognisko domowe i rodzina, powiedziany: "my także wola pobyt rezygnować you." Pod kątem każdy pilśń ów ten słowa od jego który był poszedł bezczelne kłamstwo ten mały zakład rezygnować gwintownik niewidzialny I wszystko pilśń ów oni byliśmy odrodzony. Oni piłować przed im pewien świecenie świat, wyrównywać podczas ten księżyc był ukryty w ten chmury. I w ten kiery od wszystko kwitł cudowny kwiaty od cudowny piękno, ten kwiaty od radość.

I podczas ten jasny promienie słoneczne ukazując przez ten ziemia obwódka, oni wszystko pilśń rzeczywiście był ten słońce od ten nadchodzący królestwo od Bóg. I rezygnować radosny oblicza oni poszedł naprzód wobec spotykać God's anioły.

I dużo nieczysty i chory nastąpił Jezus słowa i poszukiwany ten banki od ten mruczenie potoki. Oni wyrażać od ich buty i ich kupiec handlujący tekstyliami, oni pościł, i oni dał w górze ich ciała do anioły od przewietrzyć, od woda, i od światło słoneczne. I ten Ziemski Matka anioły obejmowany im, posiadanie ich ciała obydwaj wnętrzności i na zewnątrz. I wszystko od im piłować wszystko zła, grzechy i nieczystość wyruszać w pośpiech z im.

I ten oddech od niektórzy stał się równie śmierdzieć równie ów który jest rozluźniony z wnętrzności, i niektórzy miał an wydawać od plwocina, i zły- pachnący i nieczysty wymiotować róża z ich wewnętrzny strony. Wszystko tych nieczystość wypływał przy ich usta. W niektórzy, a propos nos, w drudzy a propos binokle i kłosy. I dużo zrobił mieć pewien szkodliwy i wstrętny zakład pracy wyzyskujący robotników pochodzi z wszystko ich ciało, przez wszystko ich skóra. I u dużo kończyny wielki gorący czyraki zajmować się maklerstwem naprzód, z który masowe zabijanie na zewnątrz nieczystość rezygnować an zły powonienie, i mocz wypływał obfitość z ich ciało; i w dużo ich mocz był prawie wysuszył w górze i stał się gruby równie ten miód od pszczoły; ów od drudzy był prawie czerwony albo czarny, i równie twardy prawie równie ten piasek od rzeki. I dużo czknął śmierdzieć gazy z ich wnętrzności, podobny ten oddech od diabły. I ich odór stał się tak wielki ów nikt kulisy spekulant grający na zniżkę ono.

I podczas oni ochrzczony osobiście, ten anioł od woda wchodzić ich ciała, i z im wypływał na zewnątrz wszystko ten wstręt i nieczystość od ich miniony grzechy, i podobny pewien przypadający do zapłaty góra potok trysnął z ich ciała pewien mnóstwo od twardy i miękki wstręt. I ten ziemia gdzie ich wody wypływał był zanieczyszczony, i tak wielki stał się ten odór ów nikt kulisy pozostawać do zapłaty tam. I ten diabły zostawiać ich wnętrzności w ten kształtować od tłumny robaki który wił w bezsilny szaleństwo za ten anioł od woda miał rzut im z ten wnętrzności od ten Synowie od Mężczyźni. A następnie zjechał na im ten władza od ten anioł od światło słoneczne, i oni łatwo psujący się tam w ich rozpaczliwy wijący się, stąpał pod nogami a propos anioł od światło słoneczne. I wszystko byliśmy drżenie rezygnować groza podczas oni spojrzał na wszystko tych wstręt od Szatan, z który ten anioły miał uratowany im. I oni umożliwić dzięki Bóg który miał wysłał jego anioły pod kątem ich uwolnienie.

I tu byli niektórzy kto wielki trud zamęczony, który byłby nie odstępować od im; i znając nie co oni powinien czynić, oni stanowczy odprawić jednej z im wobec Jezus, pod kątem oni wielce życzył sobie on powinien być rezygnować im.

I podczas dwa byliśmy odszedł do szukać jego, oni piłować Jezus się przybliżając a propos składać pieniądze w banku od ten rzeka. I ich kiery byliśmy wypełniony rezygnować spodziewać się i radość podczas oni słyszał jego powitanie, " pokój być rezygnować ty." I dużo byliśmy ten pytania ów oni pragnął wobec zapytać jego, oprócz w ich zdziwienie oni kulisy nie zaczynać, pod kątem nic przybyły w ich pamięta. Wtedy powiedziany Jezus do nich: "ja przyjść ponieważ ty potrzebować me." I jeden płaczący na zewnątrz: "mistrz, my czynić rzeczywiście, przyjść i wolny nam z nasz trud"

I Jezus szprycha koła do nich w przypowieści: "jesteś podobny ten rozrzutny syn, który pod kątem dużo lata zrobił jeść i pić, i miniony jego czasy w riotousness i rozpustnie rezygnować jego przyjaciele. I każdy tydzień rezygnować jego ojciec wiedza on ponosić nowy długi, i roztrwoniony łącznie ze wszystkimi kosztami kilka dni. I ten lichwiarze zawsze Wielki Post wobec jego, ponieważ jego ojciec opętany wielki bogactwo i zawsze zapłacony cierpliwie ten długi jego syn. I na próżno zrobił on rezygnować komplementy upominać jego syn, pod kątem on nigdy podane do upomnienia jego ojciec, który błagał jego na próżno ów on byłby poddać się jego rozpusty który miał nie kończyć, i ów on byłby iść do jego pola wobec pilnować przez ten praca jego służba domowa. I ten syn zawsze wierzyciel jego wszystko jeśli on byłby wynagradzać jego stary długi, oprócz ten nazajutrz on zaczął się znowu. I pod kątem więcej niż siedem lata ten syn nieprzerwany w jego hulanie. Oprócz, przy najwyższa oferta, jego ojciec zgubiony cierpliwość i dosyć zapłacony do lichwiarze ten długi jego syn "jeśli JA kontynuować zawsze wobec pay," powiedział, " tam mają być bez liku do grzechy mojego son." Wtedy ten lichwiarze, który byliśmy zwodził, w ich gniew brał ten syn w niewolnictwo ów on mogą przy jego dzienny człowiek ciężkiej pracy zwrócić pieniądze do nich ten pieniądze który on miał pożyczony. A następnie zaprzestany ten jedzenie i picie i ten dzienny ekscesy Z rano do noc a propos zakład pracy wyzyskujący robotników jego stawić czoło on poił ten pola, i wszystko jego kończyny boleć rezygnować ten niezwykły praca. I on żył na suszyć chleb, i miał nic oprócz jego łzy rezygnować który on kulisy woda ono. I trzy dni za on cierpiał tak dużo z upał i z znużenie ów on powiedziany wobec jego mistrz: 'I puszka metalowa praca dosyć, mimo mój kończyny czynić boleć. Jak długi byłby ty męczyć mi?' 'Till ten dzień podczas a propos praca od twój dłoń ty wynagradzać mi wszystko twój długi, i podczas siedem lata jesteście miniony, będziesz być wolny I ten rozpaczliwy syn odpowiedziałem płakanie: 'But JA zajmujący się produkcją konserw spekulant grający na zniżkę nawet siedem czasy. Mieć litość u mi, mimo mój kończyny czynić palić i boleć I niegodziwcy wierzyciel płaczący na zewnątrz 'Press u rezygnować ten praca; jeśli ty kulisy pod kątem siedem lata wydatki twój czasy i twój noce w riotousness, teraz musi ty dążyć do siedem lata. JA wola nie przebaczać ty do terminu płatności ty zwrócić pieniądze wszystko twój długi do krańcowy drachma I ten syn, rezygnować jego kończyny zamęczony rezygnować ból, poszedł w tył rozpaczanie do pola wobec kontynuować jego praca. Już on kulisy z trudem stoisko na jego stopy z powodu jego znużenie i jego trud, podczas ten siódmy dzień był przyjść- ten Szabas dzień, w który nie człowiek prace w dziedzinie. Wtedy ten syn zbierał ten reszta jego siła i oszołomiony do dom jego ojciec. I on rzut się w dół przy jego ojciec stopy i powiedziany: 'Father, wierzyć mi pod kątem ostatni raz i przebaczać mi brednie obbaza w stosunku do twój zaświadczać ty ów JA wola nigdy więcej żyć buntowniczo i ów JA mają być twój posłuszny syn w wszystko rzeczy. Wolny mi z dłoń mojego ciemiężca Ojciec, patrzeć na jak na mi i na mój chory kończyny, i wzmacniać nie twój serce Wtedy łzy przybyły w jego ojciec binokle, i on brał jego syn w jego broń, i powiedziany: 'Let nam sprawiać przyjemność e, pod kątem dziś pewien wielki radość jest ustalony mi, ponieważ Mam ufundować znowu mój kochany syn, kim on był zgubiony I on kupiec handlujący tekstyliami jego rezygnować jego wybory ubiór i wszystko ten dzień długi oni wykonane wesoły. I od rano od ten dzień jutrzejszy on dał jego syn pewien worek od srebro ów on mogą wynagradzać wobec jego wierzyciele wszystko ów on był winny im. I podczas jego syn przybyły w tył, powiedział do niego: 'My syn, czy zobaczyć ów to jest łatwy, przez hulanie, wobec wpaść w długi pod kątem siedem lata, oprócz ich wynagrodzenie jest trudny a propos ciężki praca od siedem lata 'Father, to jest rzeczywiście twardy wobec wynagradzać im, wyrównywać pod kątem siedem czasy I jego ojciec upomniany jego, powiedzenie: 'For ten skoro sam ma ono był dozwolony ty wobec wynagradzać twój długi w siedem czasy zamiast czegoś siedem lata, ten odnawiać zapas towarów jest przebaczony ty. Oprócz być ostrożnym ów w ten czas wobec przyjść ty czynić nie ponosić liczniejszy długi. Pod kątem JA narrator ty prawdziwie, ów nikt inaczej oprócz twój ojciec przebacza ty twój długi, ponieważ jesteś jego syn. Pod kątem rezygnować wszystko inaczej ty byłby mieć miał wobec praca twardy pod kątem siedem lata, rzeczywiście rozkazujący w nasz Ławsk

Mój ojciec, JA wola odtąd być twój kochanie i posłuszny syn, i JA wola nie wszelki liczniejszy wpaść w długi, pod kątem JA znać ów ich wynagrodzenie jest twardy

i" on poszedł wobec jego ojciec strefa i stróżował codziennie przez ten praca jego ojciec pracownicy. I on nigdy wykonane jego pracownicy ciężko pracować, pod kątem on zapamiętany jego własny ciężki praca. I ten lata miniony, i jego ojciec rzecz posiadana powiększony kiedykolwiek coraz więcej poniżej jego dłoń, pod kątem ten błogosławieństwo jego ojciec był na jego praca I powoli on dał w tył dziesięciokrotny wobec jego ojciec wszystko ów on miał roztrwoniony w ten siedem lata. I podczas jego ojciec piłować ów jego syn używany dobrze jego służba domowa i wszystko jego mienie, powiedział do niego: 'My syn, Rozumiem ów mój mienie jesteście w dobry dłoń. JA dawać ty wszystko mój bydło, mój dom, mój ziemie i mój skarbnik. Puszczać wszystko ten być twój dziedzictwo, kontynuować progresywny ono ów JA maj mieć radować w you.' I podczas ten syn miał otrzymywać jego podatek od spadków z jego ojciec, on przebaczył ich długi wobec wszystko jego dłużnicy który kulisy nie wynagradzać jego, pod kątem on zrobił nie zapominać ów jego należność także miał był przebaczony podczas on kulisy nie wynagradzać ono. I Bóg błogosławiony jego rezygnować długi życie, rezygnować dużo dzieci i rezygnować dużo bogactwo, ponieważ on był miły wobec wszystko jego służba domowa i wobec wszystko jego bydło"

Wtedy Jezus uruchomić do chory lud i powiedziany: "ja zwrócić się ty w przypowieści ów możesz polepszyć rozumieć God's wyraz. Ten siedem lata od jedzenie i picie i od hulanie jesteście ten grzechy od ten miniony. Niegodziwcy wierzyciel jest Szatan. długi jesteście choroby. Ten ciężki praca jest trud. Ten rozrzutny syn, on jest wy Ten wynagrodzenie od ten długi jest ten rzucony z ty od diabły i choroby, i ten leczenie od twój ciało. Ten worek od srebro otrzymywać z ojciec jest ten uwalnianie się władza od ten anioły. Ten ojciec jest Bóg. Ten ojciec mienie jesteście ziemia i niebo. Ten służba domowa od ten ojciec jesteście ten anioły. ojciec strefa jest ten świat, który jest zmieniony w ten królestwo od ten niebiosa, jeśli ten Synowie od Człowiek praca na tym razem z ten anioły od ten Niebiański Ojciec. Pod kątem JA narrator ty, to jest polepszyć ów ten syn powinien słuchać jego ojciec i utrzymywać pilnować przez jego ojciec służba domowa w dziedzinie, niż ów on powinien zostać ten dłużnik od niegodziwcy wierzyciel i człowiek ciężkiej pracy i zakład pracy wyzyskujący robotników w poddaństwo wobec ponownie spacyfikować y wszystko jego długi. ono jest polepszyć, tak samo, jeśli ten Synowie od Człowiek także słuchać ten Ławsk od ich Niebiański Ojciec, i praca razem z jego anioły na jego królestwo, niż ów oni powinien zostać ten dłużnicy od Szatan, ten lord od śmierć, wszystkich grzechy i wszystko choroby, i ów oni powinien cierpieć rezygnować trud i zakład pracy wyzyskujący robotników do terminu płatności oni mają spłacony wszystko ich grzechy. JA narrator ty prawdziwie, wielki i dużo jesteście twój grzechy. Dużo lata mieć ty zysk z zainwestowanego kapitału do nęcący od Szatan. Masz był żarłoczny, wino- bibosz i poszedł pewien- kurwienie się, i twój miniony długi mieć pomnożony. I teraz ty musi spłacić im, i wynagrodzenie jest trudny i twardy. Być nie, więc, już niecierpliwy za ten trzeci dzień, podobny ten rozrzutny syn, oprócz czekać cierpliwie pod kątem ten siódmy dzień który jest uświęcony na Boga, a następnie iść rezygnować pokorny i posłuszny serce przed ten stawić czoło od twój Niebiański Ojciec, ów on maj przebaczać ty twój grzechy i wszystko twój miniony długi. JA narrator ty prawdziwie, twój Niebiański Ojciec kocha ty bez kończyć, pod kątem on także pozwala ty wobec wynagradzać w siedem czasy ten długi od siedem lata. Ów ów być winnym ten grzechy i choroby od siedem lata, oprócz wynagradzać uczciwie i trwać do terminu płatności ten siódmy dzień, do nich muszą nasz Niebiański Ojciec przebaczać ten długi wszystkich tych siedem lata.

jeśli" my grzech pod kątem siedem czasy siedem lata?" cena żądana pewien chory człowiek który cierpiał strasznie "wyrównywać w tym, że case ten Niebiański Ojciec przebacza ty wszystko twój długi w siedem czasy siedem czasy.

zadowolony" jesteście ów ów trwać do kończyć, pod kątem ten diabły od Szatan pisać wszystko twój zły dzieła w pewien książka, w biblia od twój ciało i twój duch. JA narrator ty prawdziwie, tu jest nie jeden grzeszny dzieło, oprócz to jest pisemny, wyrównywać od początku od ten świat, przed nasz Niebiański Ojciec. Pod kątem możesz uniknąć ten Ławsk wykonane przy królowie, oprócz ten Ławsk od twój Bóg, tych maj nikt od ten Synowie od Człowiek uniknąć. I podczas ty przyjść przed ten stawić czoło od Bóg, ten diabły od Szatan świadczyć o w stosunku do ty rezygnować twój dzieło, i Bóg widzi twój grzechy pisemny w biblia od twój ciało i od twój duch i jest zasmucony w jego serce. Oprócz jeśli ty żałować od twój grzechy, i przy mocujący i modlitwa ty szukać ten anioły od Bóg, wtedy każdy dzień ów ty robić w dalszym ciągu umocowany i wobec błagać, God's anioły wada na zewnątrz jeden rok od twój zły dzieła z książka od twój ciało i twój duch. I podczas ten najwyższa oferta stronica jest także poplamiony na zewnątrz i oczyszczony z wszystko twój grzechy, ty stoisko przed ten stawić czoło od Bóg, i Bóg sprawia przyjemność w jego serce i zapomina wszystko twój grzechy. On uwalnia się ty z trzyma kurczowo od Szatan i z udręka; on wziąć ty rezygnować jego dom i polecenia ów wszystko jego służba domowa, wszystko jego anioły służyć ty. Długi życie nie wymaga on dawać ty i ja, ty muszą nigdy zobaczyć choroba. I jeśli, odtąd, zamiast czegoś grzeszenie, ty wydać twój czasy w robienie dobry dzieła, wtedy ten anioły od Bóg muszą pisać wszystko twój dobry dzieła w biblia od twój ciało i od twój duch. JA narrator ty prawdziwie, nie dobry dzieło pozostawać do zapłaty niepisany przed Bóg, nie od początku od ten świat. Pod kątem z twój królowie i twój gubernatorzy możesz czekać na próżno pod kątem twój wynagrodzenie, oprócz nigdy czynić twój dobry dzieła potrzeba ich wynagrodzenie z Bóg.

i" podczas ty przyjść przed ten stawić czoło od Bóg, jego anioły spekulant grający na zniżkę świadczyć na korzyść ty rezygnować twój dobry dzieła. I Bóg widzi twój dobry dzieła pisemny w twój ciała i w twój napój alkoholowy, i sprawia przyjemność w jego serce. On błogosławieństwa twój ciało i twój duch i wszystko twój dzieła, i daje ty pod kątem pewien dziedzictwo jego ziemski i niebiański królestwo, ów w ono możesz mieć życie wiecznotrwały. Zadowolony jest on który puszka metalowa wchodzić w ten królestwo od Bóg, pod kątem on muszą nigdy zobaczyć śmierć"

I pewien wielki uciszać futro przy jego słowa. I ów ów byliśmy zniechęcał brał nowy siła z jego słowa i nieprzerwany wobec umocowany i wobec błagać. I on który miał mówiony ten pierwszy, powiedziany do niego: "ja wola trwać do siódmy day." I ten drugi, tak samo, powiedziany do niego: "ja także wola trwać do siedem czasy siódmy day."

Jezus odpowiedziałem im: "zadowolony jesteście ów ów trwać do kończyć, pod kątem oni muszą dziedziczyć ten ziemia"

I tu byli dużo chory pośród im zamęczony rezygnować bolesny trud, i oni z trudem pełzający wobec Jezus stopy. Pod kątem oni kulisy nie dłuższy chód na ich stopy. Powiedzieli: "mistrz, jesteśmy boleśnie zamęczony rezygnować ból; narrator nam co my muszą do." I oni pokazany Jezus ich stopy w który ten kość byliśmy skręcony i zawiązany i powiedziany: "ani jeden ten anioł od przewietrzyć, ani od woda, ani od światło słoneczne ma uśmierzony nasz trud, pomimo ów my ochrzczony sami, i czynić umocowany i błagać, i następować po twój słowa w wszystko rzeczy"

ja" narrator ty prawdziwie, twój kość mają być wyleczony. Być nie zniechęcał, oprócz szukać pod kątem uleczenie blisko ten leczący od kość, ten anioł od ziemia. Pod kątem stamtąd byliśmy twój kość wziąć, i tam wola oni powrót"

I on spiczasty rezygnować jego dłoń wobec gdzie ten kolejny od ten woda i ten sun's upał miał zmiękczony wobec gliniasty błoto ten ziemia a propos ostrze od ten woda. "zatapiać twój stopy w ten błoto, ów ten uścisk od ten anioł od ziemia maj ciągnąć na zewnątrz z twój kość wszystko nieczystość i wszystko choroba. I będziesz zobaczyć Szatan i twój trud mucha z uścisk od ten anioł od ziemia. I ten węzły od twój kość wola znikać daleko, i oni mają być wyprostowany, i wszystko twój trud wola zniknąć"

I ten chory nastąpił jego słowa, pod kątem oni wiedział ów oni byłby być wyleczony.

I tu byli także inny chory który cierpiał dużo z ich trud, tym niemniej, oni wytrwały w ich mocujący. I ich siła był wydatki, i wielki upał zamęczony im. I podczas oni byłby mieć podniesiony z ich łóżko wobec iść do Jezus, ich głowy zaczął się wobec uruchomić, jak gdyby ono byliśmy pewien porywisty wiatr który klepki na beczkę im, i równie często tak jak jest wypróbowany wobec stoisko na ich stopy oni futro w tył na ziemię.

Wtedy Jezus poszedł do nich i powiedziany: "ty cierpieć, pod kątem Szatan i jego choroby męczyć twój ciała. Oprócz strach nie, pod kątem ich władza przez będziesz szybko kończyć. Pod kątem Szatan jest podobny pewien choleryczny sąsiad który wchodzić jego sąsiad dom chwila on był nieobecny, znaczący wobec wziąć jego wyroby daleko wobec jego własny dom. Oprócz niektórzy powiedział ten inny ów jego wróg był pustoszący rezygnować jego dom, i on przybyły w tył wobec jego dom, kolejny. I podczas niegodziwcy sąsiad, posiadanie zbierał razem wszystko ów uradowany jego, piłować z daleko pan domu powrót w pośpiech, wtedy on był bardzo gniewny ów on kulisy nie wziąć wszystko daleko, i umieszczać wobec łamanie się i psucie wszystko ów był tam, wobec zniszczyć wszystko. Byle tylko chociażby nawet ten rzeczy mogą nie być jego, inny mogą mieć nic. Oprócz bezpośrednio ten lord od ten dom przybyły w, i przed niegodziwcy sąsiad spełniony jego zamierzać, on brał jego i rzut jego na zewnątrz od ten dom. JA narrator ty prawdziwie, pomimo tego zrobił Szatan wchodzić twój ciała który jesteście ten zamieszkanie od Bóg. I on brał w jego władza wszystko ów on życzył sobie wobec ukraść: twój oddech, twój krew, twój kość, twój ciało, twój wnętrzności, twój binokle, i twój kłosy Oprócz przy twój mocujący i twój modlitwa, masz wywołany w tył ten lord od twój ciało i jego anioły. I teraz Szatan widzi ów ten prawdziwy lord od twój ciało powroty, i rzeczywiście ten kończyć jego władza. Dlaczego, w jego gniew on fałdy jego siła jeszcze raz, ów on maj zniszczyć twój ciała przed ten nadchodzący od ten pozować na wielkiego pana. jest pod kątem ten ów Szatan męki ty tak boleśnie, pod kątem on czuje ów ten kończyć jest przyjść. Oprócz puszczać nie twój kiery drżeć o, niebawem wola ten anioły od Bóg ukazywać się, wobec zajmować znowu ich mieszkania i rededicate im równie świątynie od Bóg I oni wola dawać w posiadanie Szatan i rzut himn z twój ciała rezygnować wszystko jego choroby i wszystko jego nieczystość. I zadowolony wola ty być, pod kątem będziesz otrzymywać ten wynagrodzenie od twój moc, i będziesz nigdy zobaczyć choroba"

I tu był pośród ten chory, jeden ów był liczniejszy zamęczony przy Szatan niż wszystko ten drudzy. I jego ciało był równie paczka równie pewien szkielet, i jego skóra żółty równie pewien przypadający do zapłaty liść. On był tak słaby już ów on kulisy nie parzysty, na jego ręce, pełzać wobec Jezus, i płaczący tylko do niego z daleko: "mistrz, zlitować się nad mi, pod kątem nigdy ma człowiek cierpiał, nie od początku od ten świat, równie JA czynić cierpieć. Ja znać ów jesteś rzeczywiście wysłał na Boga, i JA znać ów jeśli będziesz, możesz natychmiast rzut na zewnątrz Szatan z mój ciało. Czynić nie ten anioły od Bóg słuchać God's posłaniec Przyjść, Mistrz, i rzut na zewnątrz Szatan z mi teraz, pod kątem on szaleństwa gniewnie rezygnować mi i bolesny jest jego męczyć"

I Jezus odpowiedziałem jego: "szatan męki ty tak wielce ponieważ masz już pościł dużo czasy, i ty czynić nie wynagradzać do niego jego poddany. Ty czynić nie karmić jego rezygnować wszystko ten wstręt rezygnować który ty dotychczas przedefilował ten świątynia od twój duch Ty męczyć Szatan rezygnować głód, i tak w jego irytować on męki ty także. Strach nie, pod kątem JA narrator ty, Szatan mają być zburzył przed twój ciało jest zburzył; pod kątem chwila ty umocowany i błagać, ten anioły od Bóg ochraniać twój ciało, ów Szatan władza maj nie zniszczyć ty. I ten irytować od Szatan jest bezsilny w stosunku do ten anioły od God."

Wtedy oni wszystko przybyły wobec Jezus i rezygnować głośny krzyczy błagał jego powiedzenie: "mistrz, mieć współczucie u jego, pod kątem on cierpi więcej niż my wszystko, i jeśli ty czynić wcale nie skoro rzut Szatan z jego, my strach on wola nie żyć do jutro"

I Jezus odpowiedziałem im: "wielki jest twój wiara. Być ono zgodnie z twój wiara, i ty muszą zobaczyć niebawem, twarzą w twarz, ten straszny popierać od Szatan, i ten władza od Syn Człowieczy. Pod kątem JA wola rzut na zewnątrz z ty ten potężny Szatan przy ten siła od ten niewinny jagnię od Bóg, ten słaby stworzenie od ten Lord. Pod kątem Duch Święty od Bóg wyroby liczniejszy potężny ten słaby niż ten najsilniejszy"

I Jezus wydojony an owca który był zasilające pośród ten trawa. I on wyrażać ten mleko na ten piasek wykonane gorący a propos słońce, powiedzenie: "oto!, ten władza od ten anioł od woda ma wchodzić ten mleko. I teraz ten władza od ten anioł od światło słoneczne wola wchodzić ono także"

I ten mleko stał się gorący a propos siła od ten słońce.

i" teraz ten anioły od woda i od słońce wola przyłączyć się do ten anioł od air."

I oto!, ten para od ten gorący mleko zaczął się wobec wstać powoli w ten przewietrzyć.

.Come" i odetchnąć w przy twój otwór ten siła od ten anioły od woda, od światło słoneczne, i od przewietrzyć, rzeczywiście maj przyjść w twój ciało i rzut na zewnątrz ten Szatan z you."

I ten chory człowiek kto Szatan zamęczony zrobił odetchnąć rezygnować się, w głąb, ten powstanie białawy para.

natychmiast" wola Szatan zostawiać twój ciało, skoro pod kątem trzy dni on głoduje i znajduje nie żywność rezygnować ty. On wola zostać ogłoszonym od ty wobec uiszczać jego głód a propos gorący parowanie mleko, pod kątem ten żywność znajduje łaska w jego wzrok. On wola powonienie jego powonienie, i wola nie być w stanie coś zrobić opierać się ten głód który ma zamęczony jego trzy czasy już. Oprócz Syn Człowieczy wola zniszczyć jego ciało, ów on maj męczyć nikt inaczej znowu"

Wtedy ten chory prawdziwy mężczyzna ciało był oddany rezygnować an dreszcze, i on miał nudności jak gdyby on byłby wymiotować, oprócz on kulisy nie. I on sapał pod kątem przewietrzyć, pod kątem jego oddech był wydatki. I on zasłabnięty od łono od Jezus.

teraz" nie wymaga Szatan zostawiać jego ciało. Zobaczyć him." I Jezus spiczasty do chory prawdziwy mężczyzna otwarty otwór.

A następnie oni wszystko piłować rezygnować zdziwienie i groza ów Szatan był nadchodzący na zewnątrz z jego otwór w ten kształtować od an wstrętny robak, prosty wobec ten parowanie mleko Wtedy Jezus brał dwa ostry kamienie w jego dłoń i zgnieciony ten głowa od Szatan, i pociągnął na zewnątrz z chory człowiek wszystko ten ciało od ten potwór który był prawie pod warunkiem ten człowiek. Podczas ten wstrętny robak przybyły z ten chory prawdziwy mężczyzna gardło, on odzyskany przy skoro jego oddech, a następnie wszystko jego trud zaprzestany. I ten drudzy spojrzał rezygnować groza przy ten wstrętny ciało od Szatan.

zobaczyć", co an wstrętny bestia ty przewożący i karmiony w twój ciało pod kątem długi lata. Mam rzut ono z ty i zabity ono rzeczywiście maj nigdy więcej męczyć ty. Dawać dzięki Bóg ów jego anioły mieć wykonane ty wolny, i grzech nie liczniejszy, żeby nie Szatan powrót dla ciebie znowu. Puszczać twój ciało być odtąd pewien świątynia pod wezwaniem twój God."

I oni byliśmy wszystko zdumiony przy jego słowa i przy jego władza. I powiedzieli: "mistrz, jesteś rzeczywiście God's posłaniec, i czynić znać wszystko tajemnice"

i" you," odpowiedziałem Jezus, " być prawdziwy Synowie od Bóg, ów ty także maj uczestniczyć w jego władza i w ten wiedza wszystkich tajemnice. Pod kątem mądrość i władza puszka metalowa przyjść tylko z miłość od Bóg. Miłość, więc, twój Niebiański Ojciec i twój Ziemski Matka rezygnować wszystko twój serce, i rezygnować wszystko twój duch. I służyć im, ów ich anioły maj służyć ty także. Puszczać wszystko twój dzieła być poświęcony wobec Bóg. I karmić nie Szatan, pod kątem ten płace od grzech jest śmierć. Oprócz rezygnować Bóg lies ten wynagrodzenie od ten dobry, jego miłość, który jest wiedza i władza od wieczny życie"

I oni wszystko dzwonił po umarłym w dół aż do dawać dzięki Bóg pod kątem jego miłość.

I Jezus miniony, powiedzenie: "ja wola przyjść znowu wobec wszystko który upierać się w modlitwa i mocujący tAl ten siódmy dzień. Pokój być rezygnować you."

I ten chory człowiek z kto Jezus miał rzut na zewnątrz ten Szatan, stał w górze, pod kątem ten siła od życie miał przyjść w tył do niego. On tchnięty na zewnątrz w głąb, i jego binokle stał się rozliczać, pod kątem każdy ból miał zostawiać jego. I on rzut się w dół na ten ziemia gdzie Jezus miał stał, i on całowany ten druk jego stopy i on płakał.

I ono był przy ten łóżko od pewien potok, dużo chory pościł i prosił rezygnować God's anioły pod kątem siedem czasy i siedem noce. I wielki był ich wynagrodzenie, ponieważ oni nastąpił Jezus słowa. I rezygnować ten bierny od ten siódmy dzień, wszystko ich trud zostawiać im. I podczas ten słońce róża przez ten ziemia obwódka oni piłować Jezus nadchodzący wobec im z góra, rezygnować ten ożywienie od wschodzące słońce około jego głowa.

pokój" być rezygnować you."

 Next page


Return to The Nazarene Way main menu

The Nazarene Way of Essenic Studies
 Email us at: Comments@TheNazareneWay.com
Join our Essene Holy Communions email list
Sign our Guest Book!